суббота, 17 мая 2014 г.

Універсальність – це добре

Нещодавно в Одеську компанію «Мизгирь» нашими фахівцями було продано накладний дотягувач RYOBI та електромагнітний замок YLI. На одному із приміщень даної компанії стояла система контролю доступу, але вона вийшла з ладу. Відповідно до нас відбулось звернення для заміни електромагнітного замка та дотягувача, які зламалися. Саме завдяки універсальності нашої продукції, наші фахівці змогли підібрати магнітний замок, який зможе працювати з блоком керування та блоком живлення того виробника, що вже стояв у замовників, а саме: Дотягувач RYOBI 8853:
Дотягувач для внутрішніх та легких зовнішніх дверей RYOBI® 8853 BC UNIV (М 1053 ВС) - Країна-виробник: Японія - Клас: 3 - Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення - Гальмо зачинення (ВС) - Розміри: 183х45х67 мм - Ресурс експлуатації (циклів): 500 000 - Робоча температура: -20 °С… +45 °С - Колір: сріблястий, темно-бронзовий, білий - Комплектація: тяга універсальна (стандартна, кронштейн паралельної тяги), пластикова декоративна кришка Електромагніт YLI:
Замок магнітний YLI® YM-280T Призначений для використання у захищених місцях, таких як внутрішні приміщення з контролем доступу та зони обмеженого доступу всередині будівель, де немає загрози фізичної атаки. Може бути встановлений на дерев’яні, металеві та скляні двері. Країна-виробник: Китай Технічні характеристики - Напруга живлення: 12 V або 24 V (авт. вибір) - Сила утримання: 280 кг - Струм: 500 mA при 12 V, 250 mA при 24 V - Робоча температура: +10...+50°С. Таким чином Клієнтам не довелось повністю міняти всю систему, а відбулась заміна лише того, що вийшло з ладу.

Комментариев нет:

Отправить комментарий